Białostoccy policjanci zatrzymali 19 i 23-latka podejrzanych o posiadanie narkotyków. ...
logo
czytaj E-gazety prasa online


Zatrzymani z narkotykami

2020-12-09


fot. KMP Białystok

Białostoccy policjanci zatrzymali 19 i 23-latka podejrza­nych o posiadanie narkotyków. Młodszy na widok patro­lu wybiegł z samochodu i odrzucił reklamówkę z bli­sko 200 gramami marihuany. W domu kierowcy mundu­rowi znaleźli niewielką ilość amfetaminy. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków.
19-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

W środę na Produkcyjnej, policjanci z białostockiego od­działu prewencji zobaczyli zjeżdżającego nagle na chod­nik peugeota. Po chwili z samochodu wybiegł pasażer z foliową reklamówką, którą następnie odrzucił. Policjanci zareagowali na to dziwne zachowanie. "Uciekinierem" okazał się 19-latek, który odrzucił foliową reklamówkę z suszem roślinnym.

W trakcie kontroli mundurowi ustalili, że 23-letni kierowca peugeota nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczy­źni zostali zatrzymani. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczony susz o wadze blisko 200 gra­mów to marihuana. Śledczy podczas przeszukania domu 23-latka, znaleźli niewielką ilość amfetaminy. Młodszy z nich usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Natomiast starszy odpowie za posiadanie środków odu­rzających.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara poz­bawienia wolności do 10 lat.

Tekst i fotografie: KMP Białystok

baner