Policjanci zatrzymali 22-latka, który wtargnął do mieszkania sąsiadki
logo
czytaj E-gazety prasa online


4 zarzuty dla 22-latka

2020-06-10

Policjanci zatrzymali 22-latka, który wtargnął do mieszkania sąsiadki, nie chciał go opuścić i groził jej pozbawieniem życia. Dodatkowo mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu narkotyki. Mężczyzna usłyszał cztery zarzuty. Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło pod koniec maja w jednym z mieszkań na osiedlu Antoniuk. Wtedy to do mieszkania 65-latki wtargnął sąsiad i pomimo jej próśb, nie chciał go opuścić.
Mężczyzna był agresywny. W trakcie rozmowy uderzył kobietę w twarz i groził jej pozbawieniem życia. O całej sytuacji 65-latka poinformowała dyżurnego Komisariatu Policji III w Białymstoku.
Policjanci ustalili, że podobna sytuacja miała miejsce również u innej z sąsiadek. W minioną niedzielę, mundurowi zatrzymali 22-latka w jego mieszkaniu. W trakcie przeszukania kryminalni z białostockiej "trójki" znaleźli u niego narkotyki. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty gróźb karalnych, naruszenia miru domowego oraz posiadania środków opdurzających . Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Tekst i fotografia: KMP Białystok