Od piątku, 29 maja ruszą weekendowe połączenia POLREGIO na trasie Białystok – Waliły
logo
czytaj E-gazety prasa online


Pociągi POLREGIO wracają na trasę do Walił

2020-05-28

fot. POLREGIO

W tym roku weekendowe połączenia POLREGIO na trasie Białystok – Waliły ruszą od piątku, 29 maja. Pociągi będą kursować do ostatniego weekendu września 2020 roku.

Widząc rosnącą popularność weekendowych połączeń POLREGIO na trasie z Białegostoku do Walił, Zarząd Województwa Podlaskiego również w tym roku zdecydował o ich uruchomieniu.

Tegoroczna oferta, która wejdzie w życie 29 maja, została rozszerzona o popołudniowe połączenie w piątki. Pociąg będzie odjeżdżał z Białegostoku o godz. 15:50, a z Walił o 16:55.
W soboty i niedziele, jak poprzednio, będzie kursowało po dwie pary pociągów. Z Białegostoku pociągi będą odjeżdżały o godz. 8:55 i 15:50. Natomiast z Walił odjazdy zaplanowano na godz. 10:25 i 16:55.

POLREGIO uruchomi połączenia do Walił także w trakcie długiego weekendu w czerwcu. Pociągi będą wówczas kursować codziennie od 11 do 14 czerwca 2020r. Dzięki dogodnym przesiadkom w Białymstoku, z oferty będą mogli skorzystać także mieszkańcy innych miejscowości województwa podlaskiego, a także innych regionów Polski.

Na trasie Białystok – Waliły, tak jak w poprzednich sezonach, będzie obowiązywać specjalna atrakcyjna oferta promocyjna „Bilet dobrych relacji”.

Promocyjne ceny biletów normalnych na trasie Białystok – Waliły:

Białystok-Kuriany - 2,65 zł
Białystok-Zajezierce - 3,25 zł
Białystok-Żednia - 3,80 zł
Białystok-Sokole Białostockie - 4,10 zł
Białystok-Waliły - 5,30 zł

Osoby uprawione do korzystania z ulg ustawowych, np. studenci, uczniowie, będą mogli kupić bilety jeszcze taniej. Bilety są dostępne w kasach biletowych, w automatach biletowych (w pojazdach) oraz poprzez własny system sprzedaży przewoźnika pod adresem polregio.pl i aplikację mobilną POLREGIO. Na wszystkich stacjach poza stacją Białystok, bilety będzie można kupić u obsługi pociągu bez żadnych dodatkowych opłat.

Źródło: tekst i grafika - Zespół Prasowy POLREGIO.