W miniony weekend szesnastu poszukiwanych trafiło w ręce białostockich policjantów...
logo
czytaj E-gazety prasa online


16 poszukiwanych w rękach policjantów

2021-01-11

Białostoccy policjanci zatrzymali w weekend 16 poszu­kiwanych, w tym 37-latka za znęcanie. Mężczyzna naj­bliższe 8 miesięcy spędzi w areszcie.

W miniony weekend, białostoccy policjanci zatrzymali 16 poszukiwanych. Pierwszy z nich to 50-latek, który został zatrzymany w piątek przed 8, przez policjantów z biało­stockiej "drogówki". Mężczyzna poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 33 dni pozbawienia wolności za uchylenie się od opodatkowania. Kolejna osoba poszukiwana to 37-latek, który wpadł w ręce policjantów z Oddziału Prewe­ncji Policji w Białymstoku, na ulicy Szosa Baranowicka, po 15. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, mężczyzna okazał się być osobą poszukiwaną do odbycia kary 8 mie­sięcy pozbawienia wolności za znęcanie się.

W sobotę przed 9, na ulicy Gajowej, mundurowi z biało­stockiego Oddziału Prewencji, w trakcie legitymowania, zatrzymali 38-latka. Mężczyzna okazał się być poszuki­wanym za uszkodzenie ciała. Teraz najbliższe 4 miesiące spędzi w areszcie. Również na 4 miesiące do aresztu trafił poszukiwany 48-latek. Mężczyzna wpadł w ręce policja­ntów z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, w sobotę przed 23.
48-latek był poszukiwany przez sąd za niealimentację.

Również za niealimentację był poszukiwany 49-latek, któ­rego w niedzielę po 10 w centrum miasta, zatrzymali poli­cjanci z białostockiej "patrolówki". Teraz najbliższe 4 mie­siące mężczyzna spędzi w areszcie.

Ponadto, 5 osób było poszukiwanych do odbycia kary po­zbawienia wolności od 2 do 20 dni za popełnione wykro­czenia. Natomiast 4 poszukiwanych po opłaceniu grzywny zostało zwolnionych. Pozostałe osoby poszukiwane były do ustalenia miejsca pobytu

Tekst i fotografie: KMP Białystok

baner