Utrudnienia są związane z rozbudową na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego...
logo
czytaj E-gazety prasa online


2021-02-26

grafika: Ratio

Departament Komunikacji Społecznej UM w Białym­sto­ku informuje, że od 2 marca, od godz. 6.00, na Al. Tysiąc­lecia Państwa Polskiego wystąpią utrudnienia w ruchu na odcinku od terenu kolejowego przy ulicy Poleskiej do skrzyżowania z ulicą Wileńską:

✔ na odcinku od ulicy Poleskiej do skrzyżowania z ulicami: Bitwy Białostockiej i Radzymińskiej – ruch pojazdów będzie odbywał się dwukierunkowo (przy zawężonej jezdni);
✔ na odcinku od ulicy Radzymińskiej do ulicy Wileńskiej wprowadza się ruch jednokierunkowy;
✔ w związku z przebudową mostu na rzece Białej zostanie zamknięty wlot ulicy Radzymińskiej w Aleję 1000-lecia Państwa Polskiego:

- zalecany objazd ulicami: Białostoczek i Zagumienną;

- dojazd do ulicy Radzymińskiej od strony Alei 1000-lecia Państwa Polskiego będzie możliwy poprzez ulice: Białostoczek i Zagumienną;

✔ ze względu na wprowadzane zmiany zostaną ustawione między innymi tablice informacyjne o wyznaczonych objazdach i kierunkach poruszania się pojazdów.

Utrudnienia są związane z rozbudową na Alei 1000-lecia Państwa Polskiego, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wileńską do terenu kolejowego przy ulicy Poleskiej. Planowany termin zakończenia inwestycji – listopad 2021r.


Agnieszka Błachowska - UM Białystok