Mężczyźni w wieku od 18 do 20 lat usłyszeli już zarzuty pobicia
logo
czytaj E-gazety prasa online


Pobili bez powodu

2020-12-22

fot. KMP Białystok

Białostoccy policjanci zatrzymali cztery osoby podejrza­ne o pobicie 34-latka. Napastnicy bez powodu zaatako­wali idącego ulicą mężczyznę. Do zdarzenia doszło w sobotę na osiedlu Nowe Miasto. Mężczyźni w wieku od 18 do 20 lat usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę nad ranem dyżurny białostockiej komendy ot­rzymał zgłoszenie o pobiciu na osiedlu Nowe Miasto. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się mundurowi z Od­działu Prewencji Policji w Białymstoku. Jak ustalili funk­cjonariusze czterech napastników bez powodu zaatako­wało idącego ulicą 34-latka. Agresorzy przewrócili po­krzywdzonego na ziemię, a następnie bili go po całym ciele. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci natychmiast ustalili rysopisy napastników i rozpoczęli poszukiwania. Wystarczyło kilkanaście minut i jeden z agresorów był już w rękach policjantów. W toku dalszych czynności, pracu­jący nad sprawą kryminalni z białostockiej "czwórki" ustalili dane oraz miejsca przebywania pozostałych podejrza­nych. Jeszcze tego samego dnia mundurowi zatrzymali ich w swoich mieszkaniach.

Mężczyźni w wieku od 18 do 20 lat usłyszeli już zarzuty pobicia. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawie­nia wolności.

Tekst i fotografie: KMP Białystok

baner