Teatr Dramatyczny zaprasza na ostatnie spektakle przed lockdownem ...
logo
czytaj E-gazety prasa online


Teatr Dramatyczny zaprasza na
ostatnie spektakle przed lockdownem

2021-03-18

„Boeing, Boeing” Fot. Bartek Warzecha

W związku z zaostrzeniem obostrzeń Teatr odwołuje wydarzenia zaplanowane od 20 marca do 9 kwietnia. Spektakle będzie można obejrzeć już tylko w najbliż­szych dniach.

Ze względu na zamknięcie placówek kulturalnych Teatr Dramatyczny jest zmuszony odwołać spektakle w okresie obowiązywania wprowadzonego lockdownu.

– Mam nadzieję, że ta sytuacja nie potrwa długo i szybko będziemy mogli ponownie zaprosić publiczność do siebie. Dlatego liczę na naszych widzów, którzy z pewnością nie zawiodą i licznie zechcą odwiedzić Teatr w najbliższych możliwych dniach – komentuje Piotr Półtorak, Dyrektor Teatru.

„Zapiski oficera Armii Czerwonej” Fot. Konrad Adam Mickiewicz

19 marca instytucja zaprasza na „Zapiski oficera Armii Czerwonej” – spektakl grany od 29 lat. Krzysztof Ławni­czak wcielając się w młodszego lejtnanta Armii Czerwo­nej, dokonuje błyskotliwego studium mentalności „czło­wieka radzieckiego”.

Dla osób, które jeszcze przed lockdownem potrzebują od­skoczni od wprowadzanych restrykcji, Teatr proponuje far­sę „Boeing, Boeing” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Sztuka przedstawia historię Maksa i jego trzech ukocha­nych (każda z nich to stewardessa innych linii lotniczych), które w tym samym czasie zjawiają się w domu swojego wybranka. Z każdą minutą sytuacja coraz bardziej się komplikuje i nawet energiczna gosposia Nadia niewiele może, aby uratować Maksa z opresji. Przedstawienie moż­na zobaczyć 18 i 19 marca.

Szczegóły dotyczące spektakli oraz bilety dostępne są na stronie: dramatyczny.pl. Osoby, które mają zakupione bilety na spektakle grane w okresie od 20 marca do 9 kwietnia zostaną poinformowane przez Dział Komunikacji i Marke­tingu o możliwości zwrotu.


Tekst i grafika Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku

baner