"Pettson i Findus – mały kłopot, wielka przyjaźń" do obejrzenia w wirtualnym kinie!
logo
czytaj E-gazety prasa online


Filmowy Dzień Dziecka Online w Kinie Forum

2020-05-28

Z okazji Dnia Dziecka Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza najmłodszych widzów do wspólnego domowego świętowania w naszym wirtualnym kinie!

W niedzielę 31 maja oraz w poniedziałek 1 czerwca obejrzymy wspólnie film „Pettson i Findus – mały kłopot, wielka przyjaźń”, a po seansie w ramach warsztatów plastycznych stworzymy własnego kociego przyjaciela!

Przyjaźń człowieka z kotem nikogo nie dziwi. A co, jeśli ten kot mówi? A do tego jest bardzo ciekawski i dowcipny? Taki właśnie jest Findus, pupil który trafia pod opiekę cichego Pettsona. Poznajcie tę nietypową parę przyjaciół i ich zabawne przygody!

31 maja 2020, godz. 12:00
1 czerwca 2020, godz. 18:00

Twój Dom
bilety: 12 zł – do kupienia na https://bilety.bok.bialystok.pl/

Uwaga! Sprzedaż biletów zakończy się na 3 godziny przed godziną projekcji.

ZASADY OGLĄDANIA FILMU ONLINE:

1. Kup bilet na film (https://bilety.bok.bialystok.pl/).
2. Po kupieniu biletu, na podany przez kupującego adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu.
3. Na ten sam adres mailowy, w dniu pokazu (31 maja lub 1 czerwca) na 5 minut przed seansem (ok. godz. 11:55 / ok. godz. 17.55) zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem.
4. Oglądanie filmu można rozpocząć w trakcie pierwszej godziny trwania seansu (czyli do 13:00 / do 19:00). Link będzie aktywny jeszcze przez godzinę po zakończonym pokazie.

Informacje praktyczne:

1. Przed oglądaniem filmu sprawdź, czy masz najbardziej aktualną wersję przeglądarki i systemu operacyjnego oraz dobre połączenie z internetem. Obsługiwane: Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari lub Opera z łączem co najmniej 30 Mb/s na urządzeniu do oglądania. Prędkość internetu można sprawdzić na stronie speedtest.pl.
2. Podczas oglądania filmu radzimy zamknąć pozostałe karty w przeglądarce i programy.

Tekst i fotografie: Białostocki Ośrodek Kultury

baner