POLREGIO informuje, zmieni się rozkład jazdy pociągów i autobusów komunikacji zastępczej...
logo
czytaj E-gazety prasa online


POLREGIO - korekta rozkładu jazdy od 3 X 2020

2020-09-28

fot. POLREGIO

POLREGIO informuje, że od 3 października 2020 r. zmieni się rozkład jazdy pociągów i autobusów komunikacji zastępczej na trasie Białystok – Szepietowo. Niewielkie zmiany nastąpią również na trasach Białystok – Kuźnica Białostocka, Białystok – Suwałki i Białystok – Czeremcha.

POLREGIO informuje, że od soboty, 3 października br. wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy uwzględniająca wnioski i uwagi pasażerów, zwłaszcza tych, którzy korzystają z komunikacji zastępczej funkcjonującej od 30 sierpnia na odcinku Białystok – Szepietowo. Od 3 października br. w miejscowości Bojary zostanie wprowadzony postój autobusów komunikacji zastępczej na przystanku PKS.

Kilkuminutowe zmiany w godzinach kursowania dwóch pociągów na odcinku Białystok – Kuźnica Białostocka (odjazd z Białegostoku o 12:16, odjazd z Kuźnicy o 19:14) i Białystok – Czeremcha (odjazd z Białegostoku o 13:52, odjazd z Czeremchy o 14:09) oraz jednego pociągu w relacji Białystok - Suwałki (odjazd z Białegostoku o 19:52) są wynikiem dopasowania do skomunikowań z innymi połączeniami.

Nowe rozkłady są udostępnione w gablotach na stacjach i przystankach osobowych. Informacje można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl i portalpasazera.pl

Źródło: tekst i grafika - Zespół Prasowy POLREGIO.

baner