Jeden z zatrzymanych był poszukiwany dwoma zarządzeniami sądu za uporczywe nękanie...
logo
czytaj E-gazety prasa online


Policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych

2021-01-15

Białostoccy policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych. Jedna z nich to 45-latek poszukiwany dwoma zarządze­niami sądu za uporczywe nękanie. Mężczyzna spędzi w areszcie blisko 2 lata.

Wczoraj, białostoccy policjanci zatrzymali 5 osób poszuki­wanych. Pierwsza z nich to 27-latek, który został zatrzyma­ny w mieszkaniu na osiedlu Dojlidy. Dzielnicowi z Komisa­riatu Policji IV w Białymstoku, ustalili miejsce przebywania osoby zaginionej. Gdy weszli do mieszkania, okazało się, że oprócz zaginionej 49-latki jest z nią znajomy. Po spraw­dzeniu w policyjnych systemach, 27-latek okazał się być osobą poszukiwaną za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna najbliższych 6 miesięcy spędzi w areszcie.

Kolejna osoba poszukiwana wpadła w ręce policjantów na dworcu kolejowym, przed 10. Policjanci z Wydziału Patro­lowo - Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Bia­łymstoku wylegitymowali mężczyznę, który na widok patrolu zaczął nerwowo się rozglądać. Już po chwili wy­szło na jaw, co było tego powodem. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych, 45-latek okazał się być osobą poszukiwaną. Mężczyzna za uporczywe nękanie spędzi w areszcie blisko 2 lata.

Kolejna osoba poszukiwana, która wpadła w ręce policja­ntów to 51-latek, który po opłaceniu grzywny uwolnił się od kary 2 dni pozbawienia wolności. Pozostałe dwie osoby poszukiwane były do ustalenia miejsca pobytu.

Tekst i fotografie: KMP Białystok

baner