Białostoccy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież z włamaniem
logo
czytaj E-gazety prasa online


Zatrzymani za kradzież z włamaniem

2020-05-26

Białostoccy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego w Wasilkowie. Łupem włamywaczy padły elektronarzędzia oraz alkohol. 43-latek i jego o 6 lat młodsza wspólniczka usłyszeli już zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Białostoccy policjanci, zatrzymali w piątek dwie osoby podejrzane o kradzież z włamaniem do jednego z domów jednorodzinnych w Wasilkowie. Do zdarzenia doszło na początku maja. Łupem włamywaczy padły ektronarzędzia oraz alkohol.
Właściciel oszacował straty na łączną kwotę ponad 4 tysięcy złotych. Do ustalenia i zatrzymania podejrzanych doszło dzięki wnikliwej pracy kryminalnych. Pierwszy w ręce policjantów wpadł 43-latek.
Funkcjonariusze z "patrolówki", wspólnie z mundurowymi Służby Ochrony Kolei, zatrzymali mężczyznę w rejonie dworca kolejowego. Jeszcze tego samego dnia, policjanci zatrzymali drugą z podejrzanych osób. 37-latka wpadła w ręce kryminalnych na jednej z białostockich stacji paliw. Podejrzani usłyszeli już zarzuty.

Tekst i fotografia: KMP Białystok