„Sen nocy miłości” oraz „Historia księcia H.” w Białostockim Teatrze Lalek ...
logo
czytaj E-gazety prasa online


Weekend z Shakespeare’em w BTLonline

2020-11-24

„Sen nocy miłości”

Po udanych pokazach dramatów Marty Guśniowskiej w BTLonline, tym razem zapraszamy na weekend z Shake­speare’em (28 – 29 listopada). Spektakle: „Sen nocy miłości” oraz „Historia księcia H.” będzie można obejrzeć nie ruszając się z domu prosto ze scen Białostockiego Teatru Lalek, za pomocą kanału www.btl.ppv-stream.pl.

„Sen nocy miłości” w reżyserii Marka Zákostelecký’ego to magiczna, baśniowa wersja „Snu nocy letniej” Williama Shakespeare’a. Na spektakl, który z pewnością rozbawi młodszą widownię, a dorosłym widzom przypomni, by nie igrać z uczuciami, zapraszamy w sobotę (28 listopada) o godz. 17.00, zaś w niedzielę (29 listopada) o godz. 15.00.

Na monodram Błażeja Piotrowskiego „Historia Księcia H.” w reżyserii Jacka Malinowskiego zapraszamy w sobotę (28 listopada) o godz. 20.00 i niedzielę (29 listopada) o godz. 18.00. „Historia Księcia H.” to próba podejrzenia przez dziurkę od klucza aktora w jego garderobie, w intymnym procesie twórczym, podczas przygotowań do roli Horace­go w przedstawieniu „Hamlet”.

Spektakle, transmitowane wprost ze scen Białostockiego Teatru Lalek, będzie można obejrzeć w Internecie poprzez usługę PPV ("pay-per-view") na stronie www.btl.ppv-stream.pl.
Zapraszamy!

Tekst i fotografia: Białostocki Teatr Lalek

baner