Podlaski Instytut Kultury zaprasza na komedię „Awantura w Chioggi”.
logo
czytaj E-gazety prasa online


"Awantura..." w Spodkach PIK!

2020-06-30

fotka

Podlaski Instytut Kultury zaprasza na komedię „Awantura w Chioggi”. Spektakl w wykonaniu grupy teatralnej Pro Arte Plus odbędzie się 1 lipca 2020 r., o godz. 16:30, w Spodkach PIK przy ul. św. Rocha 14.

Komedia autorstwa Carlo Goldoniego to pełna temperamentu i humoru opowieść o tym, jak jedno z pozoru niewinne zdarzenie może wywrócić do góry nogami spokojne życie całego miasta. Brzmi w obecnym czasie znajomo?

– Zapraszamy na godzinę pełną pozytywnej energii! Zapewniamy, że zakończenie będzie szczęśliwe– zachęca Bernard Bania, aktor Teatru Dramatycznego w Białymstoku, który przygotował młodzież do występu na scenie.

Sztukę zaprezentuje Pro Arte Plus. Jest to grupa teatralna dla młodzieży w wieku powyżej 16 lat, nad którą opiekę artystyczną sprawuje Bernard Bania. Bilety kosztują 10 zł i będą dostępne w Spodkach PIK przy ul. św. Rocha 14 zarówno w przedsprzedaży, jak i bezpośrednio przed wydarzeniem.
Impreza odbędzie się przy zachowaniu zaleceń sanitarnych rekomendowanych przez Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w związku ze stanem epidemicznym w Polsce.

Tekst i grafika: Podlaski Instytut Kultury

baner