27-latek zatrzymany za posiadanie substancji psychotropowych
logo
czytaj E-gazety prasa online


27-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

2020-06-26

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie substancji psychotropowych. Kryminalni zabezpieczyli ponad 90 gramów narkotyków. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za te przestępstwa Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wspólnie z funkcjonariuszami z Komendy Wojewódzkiej Policji zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie substancji psychotropowych.
Mundurowi ustalili, że jeden z mieszkańców osiedla Bojary może posiadać w swoim mieszkaniu narkotyki. Mundurowi swoją wizytą zaskoczyli 27-latka. Kryminalni podczas przeszukania znaleźli biały proszek, kryształy oraz niewielką ilość suszu roślinnego.
Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to amfetamina, substancje psychotropowe oraz marihuana. Łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 90 gramów narkotyków. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania substancji psychotropowych.

Tekst i fotografia: KMP Białystok