Regionalny Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Białymstoku zaprasza do udziału w licznych atrakcjach ...
logo
czytaj E-gazety prasa online


Letnie imprezy z PTTK Białystok

2021-06-18

fotka

fot. pixabay.com

Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku zaprasza do zapoznania się z ofertą atrakcyjnych wyjazdów. W najbliższym czasie organizujemy m.in.:

Sprostowanie - Redakcja bardzo przeprasza wszystkich zainteresowanych, w poprzednim tekście wkradł się błąd i omyłkowo została podana data 29-30 sierpnia - wyjazd na Lubelszczyznę, jest to oferta z zeszłego roku już nieaktualna, przepraszamy za błąd i poniżej jest już aktualny program wyjazdów:

26-27 czerwca - dwudniową wycieczkę Szlakiem architektury ceglanej na Warmię, aż do Fromborka. Na trasie wycieczki: Święta Lipka – Reszel – Lidzbark Warmiński – Dobre Miasto – Orneta – Frombork – Grunwald – Nidzica

cena - 480 zł/os.
460 zł/ członkowie PTTK

4 lipca wybieramy się do letniej stolicy Polski - Augustowa. Wyprawa kolejowo-piesza!

cena - 130 zł/os.
120 zł/ członkowie PTTK
100zł/ przewodnicy PTTK
W zakresie naszych usług: usługa przewodnicka w Augustowie, obiad, rejs katamaranem, ubezpieczenie NNW.
Uwaga! Dojazd i powrót do Augustowa we własnym zakresie

17 lipca jedziemy na "Południowe Podlasie", wyprawa do serca tego „właściwego”, historycznego Podlasia, położonego za Bugiem.
Trasa: Biała Podlaska - Ortel Królewski - Studzianka - Radzyń Podlaski

cena - 190 zł/os.
180 zł/ członkowie PTTK
150 zł/ przewodnicy PTTK

25 lipca powtarzamy wycieczkę, która cieszyła się Waszym dużym zainteresowaniem w poprzednich latach, czyli do Ziołowego Zakątka w Korycinach, który posiada największą w Polsce kolekcję roślin leczniczych i aromatycznych. Tam też będziemy robić własne mieszanki herbat.

cena - 170 zł/os.
160 zł/ członkowie PTTK
150 zł/ przewodnicy PTTK

29 lipca - 1 sierpnia to nasza czterodniowa propozycja wyprawy do Wielkopolski. Nie udało nam się w zeszłym roku, ale w tym roku jedziemy!
Trasa: POZNAŃ - PUSZCZYKOWO - ROGALIN - KÓRNIK - POBIEDZISKA - OSTRÓW LEDNICKI - DZIEKANOWICE - ŁUBOWO - GNIEZNO - GIECZ - BLIZANÓW - CHOCZ - GOŁUCHÓW

cena - 1170 zł/os.
1070 zł/ członkowie PTTK

Ponadto przypominamy, że co niedzielę do końca września kursuje zabytkowy "ogórek" o godz. 11:00, 12:00 i 13:00 z przystanku przy Placu Jana Pawła II (obok pomnika ks. Popiełuszki).

Więcej informacji na stronie PTTK


Źródło informacji: Katarzyna Pierwienis - Regionalny Oddział PTTK

baner